Zaloguj się

Film Youtube

11 ha z 100 mb dostęp do jeziora Mazury

cena: 3000000 zł
  • Prywatne
  • Warmińsko-mazurskie
  • Olsztyn

  • Działki
  • Sprzedaż
  • wtórny
  • utwardzona
  • brak
  • brak

OPIS:

Sprzedam 


działkę 10 ha w jednym kawałku 


 


OKOLICE SZCZYTNA ,GMINA DŹWIERZUTY


 


 


Dostęp do jeziora Sasek Wielki


 


 


100 mb brzegu , możliwość budowy


 


 


kanalizacja i przepompownia w działce, Prąd z


 


transformatorem na


 


działce, woda miejska obok w drodze gminnej.


 


Działka bez obciążeń.


 


Miejscowy plan przewiduje 16 działek budowlanych 1400 m2


 


Woda, prąd, kanalizacja, dostęp do jeziora Sasek Wielki 100 mb brzegu. Las i łąki. Okolica domy mieszkalne i rekreacyjne. Dostęp do drogi gminnej. Nieruchomość gruntowa niezabudowana – działka nr 3/37 z obrębu– Dąbrowa, położonej w miejscowości Dąbrowa, gmina Dźwierzuty, powiat szczycieński, województwo warmińsko – mazurskie.

Księga wieczysta.Miejscowy plan przewiduje 16 działek budowlanych .Opis nieruchomości

Działka nr 3/37 o powierzchni 10,7432 ha, Kształt nieruchomości jest nieregularny. Ukształtowanie terenu jest korzystne - teren płaski z lekkim nachyleniem w kierunku zachodnim. Na dzień dzisiejszy działka porośnięta jest zielenią niską nieurządzoną, występują krzewy i drzewa. Działka nieogrodzona. Nieruchomość położona jest w obszarze dostępności do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Nieruchomość przylega bezpośrednio do jeziora Sasek, posiada dostęp do jeziora o długości 100 mb. Możliwość pobudowania pomostu.

Uwarunkowania planistyczne

Obszar jest położony w obrębie geodezyjnym Dąbrowa. Działka nie jest objęta obecnie miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Obręb Dąbrowa zlokalizowany jest w sąsiedztwie jeziora Sasek Wielki, co zwiększa presję turystyczną na danym terenie. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dźwierzuty. Studium wyznacza między innymi tereny kierunku rozwoju funkcji mieszkaniowej i funkcji rekreacji indywidualnej, tym samym wprowadza możliwość danych funkcji na określonych w Studium terenach.

Lokalizacja szczegółowa


 


 


Przedmiotowa nieruchomość położona jest w górnej części miejscowości Dąbrowa, przy drodze gminnej z udziałem w drodze wewnętrznej. Nieruchomość położona jest w otoczeniu istniejącej oraz nowopowstającej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, rekreacyjnej oraz terenów niezabudowanych. Nieruchomość przylega do jeziora Sasek Wielki . Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej . Nieruchomość położona w obszarze dostępności do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej.

Nieruchomość znajduje się w odległości :

- szkoła podstawowa – ok. 10 km,

- szkoła średnia – ok. 14,1 km,

- Kościół – ok. 10 km,

- przystanki komunikacji publicznej – 2 km,

- Ośrodek zdrowia – 10 km,

- siedziba powiatu Szczytno (centrum) 14,1 ( 15 min)

- Port Lotniczy Mazury w Szymanach – 24,9 km ( 27 min)

- Olsztyn – 50 km (51 min)Stan prawny nieruchomości

- stan prawny nieruchomości jest zgodny ze stanem faktycznym,

- w dziale III KW brak wpisów – nie występują ograniczenia w dochodzeniu roszczeń wynikające ze stanu prawnego, co do nieruchomości nie toczą się postępowania,

- nieruchomość nie jest obciążona hipoteką,


 
Wyślij wiadomość

REKLAMA

Dane dodatkowe


Poleć stronę