Zaloguj się

Film Youtube

Hiszpania, mieszkanie w Xeraco prosto od banku!

cena: 90000 zł
  • Prywatne
  • Wielkopolskie
  • brak...
  • dud_radoslaw@o2.pl

  • Działki
  • Sprzedaż
  • wtórny
  • brak
  • brak
  • brak

OPIS:

Nasza firma, Maxhome Estate Group S.L. jest autoryzowanym przedstawicielem największych hiszpańskich banków, zarejestrowaną w Ministerio de Economia y Hacienda. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w zakresie sprzedaży  nieruchomości pochodzących bezpośrednio od banków.

Proponowane przez naszą firmę nieruchomości pochodzą z przejęć bankowych i kupują je Państwo bezpośrednio od banku. Tym samym mają

Państwo gwarancję, że wybrana nieruchomość jest wolna od jakichkolwiek wad prawnych czy obciążeń.


 


Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w miasteczku Xeraco w regionie Walencja.


Powierzchnia mieszkania wynosi 60 m². Znajduje się w nim salon z jadalnią, trzy sypialnie, umeblowana i wyposażona w instalacje, widna kuchnia oraz wyposażona w instalacje łazienka. Jest również obszerny taras. Mieszkanie jest słoneczne.


Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z roku 1967. Jego ogromną zaletą jest bardzo bliska odległość od plaży (około 3,5 km). Budynek stoi w dobrym punkcie komunikacyjnym, niedaleko przystanku autobusowego.


Z Xeraco w ciągu kilkunastu minut jazdy samochodem można dostać się na szlak górski. Miasto otacza bowiem z jednej strony morze, a z drugiej pasmo górskie. Góry pod Walencją to w szczególności raj dla miłośników wspinaczek.


Plaża w Xeraco jest bardzo zadbana, piaszczysta i szeroka. Jak większość plaż w regionie Walencji charakteryzuje ją łagodne zejście do morza.


Xeraco jest niewielkim, spokojnym miasteczkiem położonym zaledwie 65 km od Walencji. Odległość od międzynarodowego portu lotniczego w Walencji wynosi 75km. Do pobliskich miast należą: Gandia (12km), Cullera (19km), Denia (45km), Calpe (65km).


W Xeraco nie brakuje sklepów samoobsługowych, kawiarni, itp.


Drugie niedalekie lotnisko znajduje się w Alicante (120km). Istnieje wiele całorocznych połączeń lotniczych między Alicante a miastami w Polsce.


Cena w EURO - 21 500.


 


Więcej zdjęć tej i innych oferowanych przez nas nieruchomości znajdą Państwo na stronie www.estategroup.pl


Telefon w Polsce 502 605 112


Jeśli mają Państwo inne preferencje odnośnie nieruchomości w Hiszpanii, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, przeszukamy dla Państwa bazę banku i postaramy się zaproponować nieruchomość najlepiej odpowiadającą Państwa życzeniom.
W OKOLICY:

Wyślij wiadomość

REKLAMA

Dane dodatkowe


Poleć stronę