x
-
-
Września, Antoniego Gendka - numer identyfikacyjny: 437680
Września, Antoniego Gendka
Mieszkanie
Sprzedaż
Rynek Pierwotny
Nr lokalu: B5/2 Bud.7

Września, Antoniego Gendka

Zapytaj
Zapytaj
Sprawdź ratę
43.31
 m2
2
2
2
2
Ostatnia aktualizacja:
31.10.2013
Data wprowadzenia:
31.10.2013
Punkty:
0
Dane oferty
Liczba pokoi : 
2
Piętro: 
2
Opis
Szmaragdowe Przedmieście to doskonale położone osiedle, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które są zainteresowane zarówno mieszkaniem w spokojnej okolicy, jak i bliskością centrum miasta. Dzięki korzystnym planom zagospodarowania terenu to właśnie przestronność stała się domeną naszych projektów. Realizując wizje budynków kierowaliśmy się uzyskaniem poczucia bezpieczeństwa, wygody i indywidualizmu. Specjalnie dla naszych Klientów oferujemy możliwość własnej aranżacji pomieszczeń oraz bezpłatne wsparcie architekta, który ułatwi dostosowanie układu do własnych preferencji. Liczymy, iż zabieg ten sprawi, że lokale mieszkalne nabiorą indywidualnych walorów użytkowych oraz wyrazistego charakteru. Wszystko razem stanowić ma całość, która będzie procentować w przyszłości. Innowacja obejmuje również dogodne warunki sąsiedztwa kluczowych i potrzebnych nam do życia miejsc, jak i – położenie, które jednocześnie sprzyja dalszemu rozwojowi w wielu aspektach. Szmaragdowe Przedmieście to połączenie klasycznej estetyki z nowoczesną architekturą. Projekt obejmuje realizację sześciu budynków mieszkalnych. Starannie zaplanowany układ zabudowy umożliwia stworzenie kameralnej wewnętrznej przestrzeni. Dziedziniec, będący sercem osiedla, zostanie wzbogacony o bezpieczny plac zabaw, współgrający ze starannie urządzoną zielenią. Wysoki standard wykończenia, indywidualnie zaprojektowane wnętrza klatek schodowych, pozbawienie barier architektonicznych oraz wyposażenie budynków w windy to elementy stanowiące ważne wyróżnienie naszej oferty. Pozostały nam ostatnie mieszkania w budynku nr 4 oraz 5. Sprawdź, zapytaj i dołącz do zadowolonych mieszkańców Szmaragdowego Przedmieścia. Szmaragdowe Przedmieście to inwestycja, składająca się z około 160 lokali mieszkalnych, posadowiona na nieruchomości gruntowej o powierzchni ponad 1,6 ha. W celu zapewnienia komfortu życia naszym Klientom, jeden z budynków wyposażono w nowoczesny kompleks lokali usługowych. Profesjonalizm naszych architektów oraz wykonawców pozwala na adaptację lokali użytkowych zgodnie z przyszłym profilem działalności Klienta. Dajemy możliwość swobodnego podziału pomieszczeń oraz dostosowania układów do indywidualnych preferencji.
Lokalizacja

Adres

field_location: 
Województwo:
Wielkopolskie
Powiat:
wrzesiński
Miejscowość:
Września
Ulica: 
Antoniego Gendka
Numer budynku: 
12
Nr lokalu: 
B5/2 Bud.7

Okolica: 
Restauracje, Przedszkola / Szkoły, Banki, Apteki, Park, Las
Komunikacja: 
Linie autobusowe, Parkingi
Zapytaj o nieruchomość
1 + 3 =
np: 1+3=4
[uid: 2403]
Polska, Wielkopolskie, Września
Tel.:
61 4 Pokaż numer telefonu
Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Adam Goclik S.J.
Tel.:
61 4 Pokaż numer telefonu
Polska, Wielkopolskie, Września
Najnowsze wpisy kart nieruchomości na Streamie
13-02-2014
OSIEDLE ŻURAWINIEC i sąsiedztwo: Ostanie kilka mieszkań, najbardziej prestiżowego osiedla TRUST SA czyli ŻURAWINIEC IV,
ŻURAWINIEC III i Bolka 15 są dostępne tylko do końca bieżącego roku i to w specjalnej promocji cenowej. Niepowtarzalna nigdzie indziej architektura tych budynków, windy w budynkach trzykondygnacyjnych, duże tarasy lub ogródki sprawiają, że takich mieszkań nie sposób kupić w innej lokalizacji. Natomiast bezpośrednie sąsiedztwo rezerwatu "Żurawiniec " rozpościerającego się, na kilkudziesięciu hektarach sprawia ze mamy możliwość korzystania ze spacerów oraz urządzeń sportowych i ścieżek biegowo-rowerowcyh. Szkoła, przedszkole i sklepy kilku sieci spożywczych znajdują sie w bezpośrednim sąsiedztwie, a do szybkiego tramwaju tylko 10 minut. Ponadto szkoła tańca, centra fitness i zakłady kosmetyczne. Na terenie osiedla zlokalizowane sa dwa honorowe konsulaty (Brazylii i Wielkiej Brytanii) a zamieszkujący wspierają sie w różnych zagadnieniach społecznych i kulturalnych.
W niedalekiej przyszłości zostanie zbudowana cichobieżna ulica Nowa Naramowicka ( skrzyżowanie bezkolizyjne z ul.Lechicką znacznie usprawniające ruch juz w 2015 r.)
Zobacz więcej
13-02-2014
Szanowni Panstwo zakonczylismy pierwszy etap budowy Slowikowego Osiedla
Zostal nam jeden dom i postanowilismy zaoferowac go w bardzo promocyjnej cenie .
Teraz TYLKO 699 tys . Dom o 100 tys mniej .
Wlasny 240 metrowy dom na wielkiej 800 metrowej dzialce w Poznaniu w cenie mieszkania w bloku . http://properhome.pl/karty/osiedle-slowikowe-467552
Zobacz więcej