Stwórz przyjemne miejsce do wypoczynku

Stwórz przyjemne miejsce do wypoczynku

W otoczeniu zieleni na świeżym powietrzu można się zrelaksować bardzo dobrze. Wypoczynek będzie możliwy także w upalny dzień, gdy na tarasie czy w ogrodzie stworzymy sobie kącik osłonięty przed palącymi promieniami słonecznymi.

Do osłonięcia ogrodu lub tarasu można wykorzystać na przykład dostępne w sklepie Homms zadaszenia ogrodowe. Zadaszenia, które dostępne są w tym właśnie sklepie nie tylko świetnie osłonią przed słońcem, ale także przed deszczem. Dzięki solidnej, aluminiowej konstrukcji posłużą przez kilka lat. Zadaszenia oferowane przez wspomniany sklep mają długość 360, 540 i 720 cm. Łatwo więc dobrać taki, który osłoni przed słońcem większą lub mniejszą przestrzeń w ogrodzie czy taras. Dzięki zadaszeniu taras może wiosną i latem zamienić się w dodatkowy, tym razem zielony pokój. Zadaszenie sprawdzi się szczególnie w przypadku tarasu od strony południowej. Dostępne w neutralnych kolorach (białe i szare) nie konkurują z roślinami ogrodowymi. Pasują do każdej aranżacji ogrodu.

Sklep z meblami Homms

Szukacie wyjątkowego wposażenia do ogordu lub na taras? Zapraszamy do sklepu Homms. Oferują wysokiej jakości meble ogrodowe, grille, parasole, zadaszenia, oświetlenie oraz płytki.